Przyszedłeś na moją stronę informacyjną, ponieważ być może doświadczyłeś, że strategia inwestowania w akcje od lat (kupuj i trzymaj) jest w międzyczasie przestarzała i że podstawy nie są jedynym czynnikiem decydującym o wycenach akcji. Dlatego też opracowałem strategię, która sprawdziła się nawet w niestabilnych i "irracjonalnych" czasach i nie opiera się na danych podstawowych, które coraz bardziej tracą na znaczeniu ze względu na banki centralne, ale raczej na analizie technicznej i stochastyce. W przeciwieństwie do inwestycji kapitałowych, moja strategia korzysta również ze spadku, a nawet z ledwie zmieniających się cen. Pozwala to na osiągnięcie znacznych zysków.
 
Absolutnie nie należy jednak wierzyć, że przewidywane zyski w ogóle, błyszczące broszury i drogie serwisy informacyjne giełdy mogą obiecywać różne rzeczy, a w ostatecznym rozrachunku zazwyczaj zawdzięczają Ci one sprawdzone wyniki. Dlatego zwracajcie Państwo uwagę tylko na fakty. I dokładnie te można obejrzeć tutaj w każdej chwili za pośrednictwem platformy, z której korzystam. Przejrzystość jest tu kluczowa. Postaw na przejrzystość.
 
Pozycje w moim wikifolio GERMAN30 AUTOSIGNAL TRADING, mające na celu wzrost lub spadek cen wiodącego niemieckiego indeksu DAX, opierają się na automatycznie generowanych sygnałach kupna i sprzedaży systemu półautomatycznego handlu stworzonego specjalnie dla tego wikifolio. Czynniki takie jak domniemane przyczyny na froncie wiadomości i emocje, które często prowadzą do niekorzystnych decyzji, powinny zostać wyeliminowane.

Kliknij następujący przycisk i przejrzyj moje wikifolio, które certyfikaty możesz kupić:

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany, uzyskaj numer ISIN wymagany do ewentualnego zakupu tutaj:

 

                                        

 

Drodzy inwestorzy,
 
 
Mając ponad 30 lat doświadczenia na rynku giełdowym w prawie wszystkich klasach aktywów oraz doświadczenie w dziedzinie technologii lotniczych i kosmonautycznych, gdzie zarządzanie ryzykiem jest sprawą najwyższej wagi, w ostatnich latach skoncentrowałem się na stworzeniu systemu półautomatycznego handlu. Ten system handlowy jest zaprojektowany tak, aby automatycznie generować sygnały kupna i sprzedaży, które są ukierunkowane na wzrost lub spadek cen w niemieckim indeksie DAX wiodącym. System handlowy patrzy tylko na ruchy cen z przeszłości. Wiadomości jakiegokolwiek rodzaju, na przykład kwartalne wyniki spółek DAX, dane ekonomiczne lub interwencje Europejskiego Banku Centralnego nie odgrywają żadnej roli w generowanych sygnałach. Aspekty psychologiczne, takie jak instynkt stadny i emocje powinny być w ten sposób wykluczone przy kupnie i sprzedaży. W odpowiedzi na często zadawane pytanie, czy mogę handlować również dla potencjalnych inwestorów, szukając praktycznego podejścia, natknąłem się na platformę wikifolio.com, która umożliwia zainteresowanym inwestorom na całym świecie czerpanie korzyści z moich wyników handlowych. Więcej szczegółowych informacji na temat platformy znajdziesz w CERTYFIKATY, więcej szczegółów na temat mojej strategii handlowej znajdziesz w GERMAN30 AUTOSIGNAL TRADING.

 

CERTYFIKATY

Ogólnie Wikifolio.com to platforma handlu społecznościowego, która umożliwia traderom bezpłatne publikowanie swoich strategii handlowych za pośrednictwem hipotetycznego portfela referencyjnego zwanego wikifolio. Potencjalni inwestorzy mają możliwość bezpośredniego skorzystania z know-how tych traderów i mogą inwestować w certyfikaty indeksowe wydane przez Lang & Schwarz AG, które dokładnie odzwierciedlają te wikifolio. Minimalny depozyt to cena zakupu pojedynczego certyfikatu w euro. Według wikifolio.com certyfikaty indeksowe są zabezpieczone, co oznacza, że straty z tytułu ogólnego ryzyka emitenta związane z inwestycjami w certyfikaty są w dużej mierze zabezpieczane. Nie musisz się rejestrować na wikifolio.com. Platforma wikifolio.com ma siedzibę w Austrii i Niemczech, w związku z czym podlega odpowiednio surowym prawom tych krajów.


POŚREDNIK

Tak proste, jak kupowanie akcji, możesz kupić moje certyfikaty indeksowe wikifolio bezpośrednio za pośrednictwem doskonałego i bezpłatnego niemieckiego brokera internetowego, takiego jak maxblue (należy do Deutsche Bank), używając odpowiedniego ISIN (= międzynarodowego numeru identyfikacyjnego papierów wartościowych) i można nimi handlować na giełdzie wymiany w Stuttgarcie (8:00 - 20:00 CET) lub bezpośrednio przez Lang & Schwarz (7:30 - 23:00 CET). Bieżący CET (czas środkowoeuropejski) jest wyświetlany na dole strony. Zarówno otwarcie, jak i korzystanie z konta w maxblue jest całkowicie bezpłatne, daje Ci dostęp do wszystkich giełd w Niemczech i wielu giełd na całym świecie i obowiązuje ustawowe ubezpieczenie depozytów w wysokości 100 000 € państwa niemieckiego. Otwarcie konta jest możliwe dla klientów z UE, a nawet z większości krajów spoza UE.

Kliknij tutaj, aby otworzyć darmowe konto w maxblue w języku niemieckim, zajmuje to tylko około 10 minut:

https://www.maxblue.de

Alternatywnie, jeśli chcesz otworzyć i nadal korzystać z konta w języku angielskim, zadzwoń

+ 49 69 91010000

i przeprowadzą Cię przez procedurę otwarcia.

Rozpoczynając rozmowę wideo, zdecydowanie radzę mieć przy sobie paszport lub dowód osobisty wraz z dowodem zamieszkania.


PRZEZROCZYSTOŚĆ

Moje prywatne transakcje są publikowane przeze mnie i resztę mojego zespołu na stronie wikifolio.com. Można tam zobaczyć całą, rzetelną, aktualną i nie podatną na manipulacje wydajność mojego wikifolio GERMAN30 AUTOSIGNAL TRADING i między innymi można znaleźć wiele innych kluczowych danych wraz z informacjami na temat poszczególnych pozycji oraz moje komentarze i ISIN.

Wystarczy kliknąć poniższy przycisk, aby uzyskać te informacje (również niezarejestrowane) bezpośrednio na wikifolio.com, ale możesz także przejść tutaj, aby dokonać rejestracji:

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany, uzyskaj numer ISIN wymagany do ewentualnego zakupu tutaj:

 

                                        

 

 

GERMAN30 AUTOSIGNAL TRADING

Jak już wspomniano, ten system handlowy może automatycznie generować sygnały kupna i sprzedaży, które są nastawione na wzrost lub spadek cen indeksu DAX. System handlowy przygląda się tylko działaniom cen z przeszłości. System jest zoptymalizowany dla produktów lewarowanych, co oznacza, że liczba i wielkość strat w transakcjach stratnych powinna być zredukowana do absolutnego minimum. System jest półautomatyczny, ponieważ sygnały są generowane w pełni automatycznie, ale zlecenia kupna i sprzedaży muszą być realizowane samodzielnie. Dlatego też można samodzielnie decydować, czy realizować zlecenia kupna i sprzedaży, na przykład za pomocą CFD, DAX-ETFs czy za pomocą warrantów. Można jednak korzystać z systemu również w odniesieniu do portfela akcji, ale w niektórych przypadkach trzeba inaczej interpretować sygnały, są na to jasne wytyczne i zapraszamy do kontaktu ze mną w tej sprawie. System jest również ukierunkowany na handel typu swing, a nie intraday, lepiej znany jako "day trading". Dzieje się tak dlatego, że system wykorzystuje tygodniowe i miesięczne zmiany cen DAX, a nie zmiany cen w ciągu dnia handlowego, zwłaszcza, że minutowe lub godzinowe ruchy cen często nie wskazują, w którym kierunku indeks będzie się poruszał później w ciągu dnia. Ponadto, często brakuje niedużych ruchów cen, które mają miejsce poza regularnymi godzinami handlu, jak te, które mają miejsce w Azji. Większa zmienność niepewnego rynku akcji może więc być lepiej wykorzystana z tym systemem handlowym. Okres utrzymywania poszczególnych pozycji może wahać się od kilku dni do kilku miesięcy. W zasadzie, pozycje powinny być wybierane tylko poprzez analizę techniczną, w szczególności przy użyciu wykresów liniowych i stochastyki. Jak już wspomniano, żadne wiadomości nie odgrywają żadnej roli w generowanych sygnałach. Aspekty psychologiczne, takie jak instynkt stadny, ale również emocje powinny być zatem wykluczone przy zakupie i sprzedaży. Zazwyczaj w ciągu roku odbywa się od pięciu do dziesięciu transakcji, więc koszty ponoszone przez spread, jak również koszty zakupu i sprzedaży powinny być utrzymywane na jak najniższym poziomie. W niektórych przypadkach pomiędzy transakcjami istnieją kilkumiesięczne okna czasowe, w których ten półautomatyczny system transakcyjny nie generuje żadnych sygnałów i w zależności od sytuacji na rynku, jeden lub więcej względnie niskich ryzyk inline-warrantów z DAX-em lub akcjami DAX-owymi jako instrumentem bazowym może być w międzyczasie włączony do portfela, tak że w międzyczasie można jeszcze osiągnąć niewielki zysk. Proszę jednak pamiętać, że wszystkie informacje nie powinny być rozumiane jako doradztwo inwestycyjne lub rekomendacja kupna, ponieważ jestem profesjonalnym inwestorem, a nie licencjonowanym doradcą inwestycyjnym. Na platformie wikifolio.com znajdziesz również kilka wikifolio, które zostały zamknięte dawno temu. Były one używane do celów testowych dopiero od kilku miesięcy i dlatego żaden inwestor nie poniósł strat.

Na poniższym zrzucie ekranu mogą Państwo zobaczyć mój system półautomatycznego handlu, który jest regularnie aktualizowany, a także jest opatrzony datą i godziną. Wszystkie sygnały i tekst z danymi o wydajności są generowane całkowicie automatycznie. Zielony trójkąt wskazujący w górę symbolizuje nowy LONG sygnał, zielony kwadrat jest sygnałem SELL, więc LONG spozycja jest tam sprzedawana. I odwrotnie, czerwony trójkąt wskazujący w dół symbolizuje nowy SHORT sygnał, a czerwony kwadrat - sygnał COVER, więc SHORT spozycja jest tam sprzedawana. Wyniki każdej transakcji oczekującej oraz kilku transakcji dokonanych w przeszłości można zobaczyć poprzez symbole na wykresie i w tekście:

 

Jak już wspomniano, system handlowy powinien dobrze funkcjonować nie tylko w czasach spokojnych lub rosnących rynków akcji, ale także w czasach kryzysu, na przykład podczas katastrofy korony w lutym / marcu 2020 roku. Mój półautomatyczny system handlowy sprawdził się tu bardzo dobrze. Rynki giełdowe na całym świecie wpadły w przepaść, w tym indeks DAX. Wielu inwestorów poniosło poważne straty. Jednak mój system handlowy nie tylko uniknął strat, ale nawet zamknął kraksę z zyskiem, wytwarzając na początku sygnał SHORT, a następnie wytwarzając sygnał COVER w pobliżu dna, czyli wychodząc z handlu. Następnie światowe rynki akcji ponownie wzrosły, podobnie jak indeks DAX. Również tutaj mój system mógł w dużej mierze wykorzystać ten wzrost i osiągnąć większe zyski. Same te dwie transakcje umożliwiły podwojenie inwestycji, oczywiście bez użycia dźwigni finansowej. Wspomniane sygnały wejścia i wyjścia, jak również związane z nimi zyski w punktach DAX i zwroty można zobaczyć na poniższym obrazku:


Wystarczy kliknąć poniższy przycisk, aby uzyskać te informacje (również niezarejestrowane) bezpośrednio na wikifolio.com, ale możesz także przejść tutaj, aby dokonać rejestracji:

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany, uzyskaj numer ISIN wymagany do ewentualnego zakupu tutaj:

 

                                        

 

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, proszę nie wahaj się porozmawiać ze mną osobiście, jestem dostępny codziennie między 10:00 a 18:00 CET (CET: patrz poniżej). Poza wymienionymi terminami, a w szczególności w przypadku szczegółowych pytań proszę o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego:

 

                                                   

 

Życzymy powodzenia w inwestowaniu!

Stefan Hausen, profesjonalista giełdowy

 

 

 

 

 

Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje o moich innych wikifoliach: 

 

CET

 

 

 

 

 

 

 

ZASTRZEŻENIE

ŻADNYCH PORAD INWESTYCYJNYCH
 
Zawartość tej strony przeznaczona wyłącznie dla ogólnej informacji o GLOBAL INLINE WARRANT SELECTION, GERMAN30 AUTOSIGNAL TRADING i GLOBAL PRIME SELECTION wikifolio. Ta informacja nie może i nie powinna zastępować indywidualne doradztwo, świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów. Informacje dotyczące GLOBAL INLINE WARRANT SELECTION, GERMAN30 AUTOSIGNAL TRADING i GLOBAL PRIME SELECTION wikifolio, nie jest doradztwo inwestycyjne lub zalecenia.
 
REZERWACJA ZMIAN
 
Operator witryny zastrzega sobie prawo do zmiany, uzupełnienia lub usunięcia treści niniejszej witryny w całości lub częściowo, bez uprzedniego powiadomienia lub czasowo lub na zawsze zakończyć publikację.
 
LINKI
 
Ta strona internetowa może - nawet bez wiedzy operatora strony-być powiązany tzw. hiperłącza z witryny internetowej strony trzeciej. Jest również możliwe, że hiperłącza z tej strony link do innych stron internetowych. We wszystkich tych przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności operatora serwisu za widoki i treści na takich stronach zarządzanych przez podmioty trzecie.